Avrupa yakasi evden eve nakliyat

rokettube

maslak evden eve nakliyat

porno

otomatik kapı motoru|


|


|

Başkanın Mesajı

Değerli Alacakayalı Hemşerilerim,

“Alacakaya bizim hayalimiz, Alacakaya’ya ve Alacakayalılara borcumuz var” dedik. Yerel seçimlerde, hayallerimizi gerçekleştirebilmemiz için sizler teveccüh gösterdiniz, bize güvendiniz, inandınız. Hepinize canı gönülden çok teşekkür ediyorum.

Rabbim, bu uzun, zorlu ama hayırlı yolculukta yolumuzu açık etsin. Gün, ruhumu maneviyatıyla yeşerten Alacakaya’ya vefa borcumu ödeme zamanıdır… Dün, beni yetiştiren bu kıymetli İlçemize, bugün hizmet etmek benim için büyük nimet… Bu vefa borcumu ödemeyi bana nasip ettiği için rabbime şükrediyorum.

Biz biliyoruz ki yerel yönetimde söz hakkına sahip olan İlçe halkına bu iradeyi teslim etmek; herkesin Alacakaya yönetiminde sorumluluk almasını getirecektir. Bu anlamda demokratik değerlerle, dayanışma ilişkileriyle güçlendireceğimiz bir yaşamı, mahallelerimizden, İlçemizden kurmak hiç de zor olmayacaktır. Yaşadığımız alanların kullanım hakkına sahipsek dönüştürme, yeniden düzenleme hakkına, iradesine de sahip olacağız.

Belediyecilik serüvenimize ilkelerimizle yön verdik; “Önce İnsan” diyerek çıktık yola… Coşkuyla, azimle… “Gelecek Seçim İçin Değil, Gelecek Nesil İçin Belediyecilik” dedik. “Özgün Projeler, Kalıcı Eserleri birlikte gerçekleştireceğiz…

Değerli Alacakayalılar, Alacakaya bizim yuvamız… Yüzyıllardır manevi dünyamızı besleyen Alacakaya, kuşku yok ki hizmetlerin en güzelini hak ediyor. Biz de ona hak ettiği değeri vereceğiz. Ve onu “huzur başkenti” yapacağız. Tüm enerjimizi bu amaca ulaşmak için harcayacağız. Alacakaya, Dünyanın en zengin madeni cevherlerine sahip bir merkezdir, bu sayede Alacakaya olmanın yanında modern yerleşimleriyle de ön planda olacak.

İnsana yatırımın en değerli yatırım olduğuna inanıyoruz. Bunun için projelerimizin tamamında, insana yatırım yapmak temel ilkemiz… Katılımcı ve insan merkezli yönetim anlayışıyla, sizlerle iç içe olacak ve sürekli sizlerle bir araya geleceğiz. Sorunlarınızı, dertlerinizi, beklenti ve arzularınızı yüz yüze konuşacak, birlikte çözüme kavuşturacağız. Alacakaya’yı huzur başkenti yapma hedefine birlikte yürüyeceğiz.

Sözle değil, icraatlarımızla ortaya koyacağımız belediyecilik anlayışını, insana hizmet odaklı Sosyal Belediyecilik vizyonumuzla harmanlayacak, Alacakaya’ya birbirinden değerli projeler kazandıracağız. En kalbi saygı ve selamlarımla...

Başaran YAŞLI Alacakaya Belediye Başkanı.

©2017 - 2020 Alacakaya Belediyesi | Tasarım ve Uygulama: Morweb.Net